Fenomen Dostu Kozmetik Mağazası

Morphe Brushes, Birleşik Krallık merkezli bir kozmetik mağazası. Onu diğer kozmetik mağazalarından ayıran en önemli özelliği “VLoggerlar için bir stüdyoya sahip olması”

Morphe Brushes Birleşik Krallıktaki en büyük makyaj mağazalarından biri olmasını uygun fiyatlarına ve modaya uygun renk paletlerine borçlu. Youtube’daki güzellik kanalları ile çalışan Morphe Brushes, Londra’daki yeni mağazasında bir ilki gerçekleştirerek  VLoggerlar için bir sütudyoya yer verdi.  Markanın hayranları Morphe’ın ürünlerini kullanarak makyaj sanatını uygulamak için stüdyoyu kullanabilirler ve çektikleri videoları Youtube kanallarında yayımlayabilirler.

Online ve Fiziksel Mağazalar İç İçe Geçiyor

Online ve fiziksel mağazaların iç içe geçtiği yeni bir dönem başladı. Markalar fiziksel  satış mağazalarının sadece ürün sergilemek ve indirim yapmaktan ibaret olmaması gerektiğinin farkında.

İnternet satış kanalları rekabette geri kalmamalılar. Bunun için de müşterilerinin ürün ve hizmetleri deneyimleyebilecekleri ve bunu paylaşabilecekleri birer deneyim merkezine dönüşüyorlar.

 

Kaynak

YORUM YAP