Feedly ile Gündemi Takip Edin, İçerik Fikirleri Kazanın.

Her an yeni bilgilerin yayıldığı dijital dünyada ilgi alanımızla alakalı içerikleri takip edebilmek için, sitelerin mail listelerine abone olur, onlardan gelen bildirimleri takip eder, farklı farklı siteleri ziyaret ederiz. Ve bu gerçekten zaman alan bir iştir.
İşin bir diğer bir boyutu da sosyal mecralarda düzenli olarak paylaşılacak içerikleri bulmaktır. Özellikle de sosyal medya hesap yönetimi haricinde farklı işlerle de ilgileniyorsanız, en büyük sorununuz günlük iş yoğunluğu içerisinde paylaşılacak içerikleri bulmaktır.
Şimdi sizlere tanıtacağım site yukarıdaki sorunlara çözüm sağlarken dolaylı bir şekilde de olsa, network oluşturmanıza da fayda sağlayacaktır. Çünkü içerik oluşturucuları içeriklerini paylaştığınızı fark ettiğinde büyük ihtimal onlar da sizin paylaşımlarınızla etkileşime geçecektir.
Feedly, takip ettiğiniz tüm blogları ve web sitelerini tek bir yere çeken harika bir içerik takip aracı. Bir sürü e-postaya abone olmak veya yeni bir makale için takip ettiğiniz her blog sitesini kontrol etmek yerine kullanabileceğiniz iyi bir alternatif.feedly sosyal medya takip aracı

Peki Feedly nasıl çalışır?

Feedly ile izlediğiniz tüm blogları ve web sitelerini düzenlemek için onları etiketleyerek kaydedersiniz ve koleksiyon oluşturursunuz.(maalesef Türkçe dil seçeneği yok)
Böylece günlük olarak, tüm kaynaklarından en yeni makaleleri bir arada görebilir, oluşturduğunuz her koleksiyon içinde son yayınları okuyabilirsiniz. Eğer yayınların tamamını okumak için vaktiniz yoksa ilgili sayfanın bağlantısını kaydedip daha sonra da okuyabilirsiniz.

feedly paylaşım özelliği
Feedly’nin paylaşım özelliği sayesinde ekip oluşturabilir, okuduğunuz içeriği ekip üyeleri ile paylaşabilirsiniz.
Yorumlar özelliği sayesinde, paylaşmak için bir bağlantı yayınlamaktan fazlası yapılabilir. Bağlantılı makaleyle ilgili bir şeyler yazabilir ve bir tweet veya bir Facebook güncellemesi haline getirebilirsiniz.
Feedly‘nin masaüstü ve mobil sürümleri de var. Mobil sürümde okumaya başladığınız bir makaleyi kaydedip, masa üstünde okumaya devam edebiliyorsunuz.
Feedly’de içerikler için filtreleme özelliği de var. Feed’lerinizde görmek istemediğiniz bazı kelimeler varsa onları yok sayabiliyorsunuz.
Sosyal medya zamanlama ye yönetim araçları ile de entegre edilebilen Feedly’nin ücretsiz sürümü, 100 farklı kaynağa kadar takip edebilmenizi sağlar. Pro sürüm ise aylık 5,41 dolar ve sınırsız sayıda pano içeriyor (diğer özelliklerin yanında). Ekip versiyonu ise kişi başı 18 $ ‘dır ve takıma dayalı çok işlevsellik ekler.

Siteyi ziyaret etmek ve denemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Öne çıkarılan görsel: Mashable.com

YORUM YAP