Dijital Pazarlamada İşinizi Kolaylaştıracak 5 Araç

TAGBOARD

Tüm sosyal medya’da; “Facebook, Twitter, Google+, Vine ve Instagram” da dahil olmak üzere, ‘hashtag’ (#) takip etmenizi sağlayan araç. Kullanımı basit ve ücretsiz.
Link : tagboard.com

tagboard hashtag takip aracı

CURALATE

Instagram ve Pinterest için bir analitik uygulaması. Bu sosyal mecralardaki yorumları izleyip, raporlar ayrıca resim algoritları da kullanarak, sizin, müşterilerinizin ve rakiplerinizin görsellerini de analiz etmenizi sağlar. Ücretli bir araçtır.
Link: curalate.com

curlate- instagram ve pinterest analitik aracı

BLOGDASH

Ürün ve hizmetleriniz hakkında yazabilecek blog yazarları ile iletişim kurmanızı sağlar. Bazı bloglara ücret karşılığı, bazı bloglara eşantiyon karşılığı veya sponsor olarak tanıtım yaptırabilirsiniz. 200 binin üzerinde blog yazarı ile iletişim kurma imkanı veren BlogDash, markalarla sürekli görüşme halinde olan yazarlar vasıtasıyla tanıtım için etkili bir platform sağlar.
Link: blogdash.com

blogdash - bloggerlarla tanışın

 

RAVENTOOLS

SEO, İçerik pazarlama, Sosyal medya, Adwords verilerinizi tek araç üzerinden yönetmenizi sağlar. Tek bir panel üzerinden bir çok işlemi bir arada yapmanızı sağladığı için işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştırır.
Araçları: Site-İçi SEO Aracı, Backlink Analizi, İçerik Araçları, Sosyal Medya Araçları, Adwords Araçları,Anahtar Kelime Analizi
Link: raventools.com

raventools - dijital pazarlama aracı

MEDİATOOLKİT

Online medya takip ve analitik aracıdır. 1 anahtar kelime için ücretsiz kullanmaya devam edebilir veya 14 günlük ücretsiz deneme sürümünden sonra ücretli paketlere geçebilirsiniz.
Link: mediatoolkit.com

mediatoolkit - online medya takip aracı

 

YORUM YAP